Ölümden Sonra Hayata Dönen İnsanların Hikayeleri!

Ölümden Sonra Hayata Dönen İnsanların Hikayeleri!

Dünyada öldükten saatler sonra hayata dönen insanların bir hayli ilginç hikayelerini anlatacağız.
Ölümden Sonra Hayata Dönen İnsanların Hikayeleri!

Ölümden Sonra Hayata Dönen İnsanların Sıradışı Hikayeleri

 

İnsanlarda meydana gelen kalp krizi gibi olaylardan sonra meydana gelen ölümlerden sonra doktorlar tarafından tıbbi müdahaleye 1-2 saat boyunca devam edilmektedir.

Çünkü hastanın hayata dönme ihtimali bulunmaktadır. 

Yapılan müdahalelerden sonra kurtulan insanlar ise   tıbbi olarak yaşam fonksiyonları durup ölü teşhisi konuldukları saatlerde çevrelerinde olan bitenleri gördüklerini iddia etmektedirler.

ölüm ile ilgili görsel sonucu

 

Bu insanlardan biri;  Anestezi yüzünden kalbim birden durmuş tek hatırladığım ise tavanda uçtuğum ve masada yatan bedenimi görebildiğimdi doktorlar koşuşturuyorlardı ve beni kaybetmekte olduklarını söylüyorlardı aslında korkmamıştım o esnada melek olduklarını düşündüklerim iki güler yüzlü varlık bana eşlik ediyorlardı.

ölüm ile ilgili görsel sonucu

 

Türkiyede meydana gelen öldükten sonra tekrar dirilme vakası ise şöyledir ; 

Çalıştığım yerde kalbime yumruk şeklinde bir ağrı girdi birkaç dakika sonra kalp krizi geçirdim tabi o sırada bilincim tamamen kayboldu iş arkadaşlarım acil servisi çağırdılar. Tabi ki ben o sırada çoktan ölmüştüm. O sırada bana 1 saat boyunca kalp masajı yaptıklarını söylüyorlar daha sonra hastanede de bana müdahale etmişler ve ben o sırada olanları hatırlıyorum öncelikle çok mutluydum birkaç doktor ve hemşire bana kalp masajı yapıyorlardı .

Ä°lgili resim

Daha sonra ölmüş bedenimin yanında ölmüş babaannem babam ve bazı arkadaşlarımı gördüm hepsi bana bakıp gülümsüyordu onlarla birlikte çok mutluydum ve daha sonra hayata döndüm. 

 

Öldükten sonra dirilen insanlar genellikle ameliyat masasından kendilerini gördüklerini odada dolaştıklarını ve ordaki insanlarla konuştuklarını söylüyorlar ve o zaman içinde ölmüş başka insanları gördüklerini ve mutlu olduklarını söylüyorlar. 

ölüm ile ilgili görsel sonucu

 

Türkiyede meydana gelen başka bir olay ise 1974 yılında meydana gelmiş. Kişinin anlattıkları şöyle ;

Ben ve eşim evde çıkan soba zehirlenmesiyle nedeniyle odada yan yana can vermiştik eşim yanımda yatıyordu bende o sırada odada geziyordum ama içimde bir korku yoktu daha sonra eve insanlar geldi ve ambulansı çağırdılar hemşireler aralarında benim ve eşimin öldüğünü konuşuyorlardı daha sonra vefat etmiş aile bireylerimi yanımda gördüm beni çok özlediklerini söylüyorlardı o an çok mutluydum bi an onlarla gitmek istedim  fakat gözümü açtığımda acil servis çalışanları beni hayata döndürmüşlerdi.

 

Nedeni bilinmez fakat ölüp tekrar dirilen insanların anlattığı şeylerin bezerlik göstermesi de dünyayı ve din alimlerini şaşırtan bir durum…

YAZAR : HELİN EKMEN

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!