Dünyada Tek Başımıza Kalırsak Ne Olur ?

Dünyada Tek Başımıza Kalırsak Ne Olur ?

Gözlerini kapat ve hayal kur bakalım. Dünyada tek sen varsın. Hadi gelin dünyada tek başımıza kalırsak ne olur ona bakalım.
Dünyada Tek Başımıza Kalırsak Ne Olur ?

Sabah uyandın ve evde aile bireylerini göremedin bir yere gittiler diye düşünüyorsun.

Kahvaltı yapıyorsun ve etraftaki sessizliği seziyorsun. Sosyal medya hesaplarında gezinmeye başlıyorsun ve kimsenin aktif olmadığını  görüyorsun ayrıca kimse sosyal medya hesaplarında bir şey paylaşmamış. Dışarıdan ne araba sesi geliyor, ne çocuk sesleri, nede hayvan sesleri geliyor.

Bu olaydan korkuyorsun ve dışarı çıkmak için toparlanıyorsun. Dışarı çıktığın zaman inanmıyorsun ama insanlar yok sokakta kimse yok sadece sokak hayvanları var. Sonrasında anlıyorsunki dünyada hiçbir insan kalmamış.

Olayın şokundan çıktıktan sonra istediğin herşeyi yapabilrsin. Lüks arabaları alabilirsin silah sıkabilirsin yapamadıklarında yapabileceksin. Biraz acıktın gibi, istediğin markete git istediğini ye. 2-3 gün böyle yaşadın.

Sonrasında biraz mum biriktirsen iyi edersin çünkü insansız bir dünyada elektrik hatlarını kontrol edebilecek ve düzenleyecek biri yok haliyle böyle olduktan sonra elektriksiz günler fazlalaşacaktır belkide hiç elektrik göremeyeceksin.

Yavaş yavaş paketlenmiş gıdalar da bozulacaktır ve avlanman gerekicektir. Avlanırken dikkat et av olma dedirtecek kadar değişen dünyada şehirlerin için yabani hayvan bulunduran bir yere dönüşüyor. Silah mağazalarından silahlar alabilirsin veya devletin özel silahlarını alabilirsin. Bu arada hayvanat bahçesinden kaçan hayvanlarda olacak onlara dikkat et yem olmayı kimse istemez.

 

Hemen ölebilirsin buna dikkat etmen gerekiyor. İlk yardım bilgin yoksa küçük yaralar bile öldürücü olabilir. Ayrıca daha çok sağlıklı ve enerjik hissediyorsun nedeni ise atmosferi kirletecek hiçbir teknolojik alet veya makine bulunmamasıdır. 

İnsanlar gruplar halinde yaşamaktadır. Delilik kaçınılmaz olabilir. Duvarlara insan resmi çizip onlarla konuşmayı çalışmak gibi şeyler yapabilir.

Artık yavaştan dünyada biri var mı diye düşünürsün ve böyle sorular sormaya başlıyorsun. Eğitimin varsa her yere gemi veya uçak gibi ulaşım araçları ile gidebilirsin. Dünyada kimsenin kalmadığını anlayınca dünyada tek başına ölümün sana gelmesini bekleyebilirsin. Ayrıca bir hayvana dönüşmen an meselesi.

Makalemi okuduğunuz için teşekkür ederim.En’ler listesinin devamı için yorum atmayı unutmayın.

http://miranekmen.com/ozgun/instagram-sinirsiz-izlenme-2

http://miranekmen.com/ozgun/en-cok-kazandiran-kolay-isler

 

 

Yazar

Ahmet KURT

 

 

 

 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!