Bir Günüm Nasıl Geçiyor?

Bir Günüm Nasıl Geçiyor?

Bugün sizlere bir günümün nasıl geçtiğiyle ilgili bir yazı yazmaya karar verdim ve gün içerisinde güncelleyeceğimi belirtmek istiyorum.İyi okumalar...
Bir Günüm Nasıl Geçiyor?
  Bir Günüm 
  Sabah uyanmanın verdiği yorgunlukla yataktan kalktığımda hissettiğim yorgunluğu gidermek için ve bitkin görünümümü yok etmek için banyoya doğru gittim.
Elimi yüzümü yıkadıktan sonra fena bir şekilde aç olduğumu hissettim.Açlık hissini gidermek için bir şeyler atıştırdım.
 
Kitabımın kalan 30 sayfasını bitirmek için koltuğa oturduğumda hala uykumun geldiğini farkettim.Bunu görmezden gelerek heyecanlı yerinde bıraktığım kitabı tek seferde bitirdim.
Kitabı bir köşeye attıktan sonra koltuğa uzanıp biraz kestirmeyi denedim fakat uykum kaçmıştı.
Hiç zorlamadan yataktan kalkıp bilgisayarımı açmak için masaya yöneldim.Bilgisayarı açtıktan sonra ilk işim websitemdeki tıklanmaları kontrol etmek oldu yeni konularımın tıklanmamasını aldırmadan yeni bir makale yazmaya koyuldum fakat ilham gelmediğini farkettim, youtube'dan hiçbir zaman işe yaramadığı halde her zaman denediğim motivasyon müziklerini dinledim.İşe yaradığını farz ederek yazmaya devam ettim.Hiç haberim olmadan 2 3 sayfa yazmıştım.
Bu arada evdeklerin uyandığını fark etmememle beraber kahvaltıyı hazırlamışlardı.Kahvaltı yapıp kendime geldikten sonra biraz yüzmek için aşağı indim ve uzun sürmeden yeniden yukarıya çıkıp duş aldım.
Ve web sitesi fikri geliştirmek için düşünürken 'subdomain'' diye bir şey öğrendim -ki bu benim için iyi olmadı- en fazla 1 veritabanı oluşturabileceğimi bilmeden bir 'subdomain' oluşturdum ve tüm dosyaları yükledikten sonra veritabanı olayını farkettim.Müşteri hizmetlerini aradığımda hostinginizi yükseltmeniz gerektiğini söyledi ve ayrıca 1 veritabanında istediğiniz kadar web sitesi oluşturabileceğimi söylediler.-söylemez olaydılar- ben de buna güvenerek tüm verileri aynı veritabanına yükledim.Site bir anda error verdi ve kapandı.Hemen telaşla tüm veritabanını temizledim fakat bunun yanına ana web sitesini temizlediğimi unutmuştum.Site diye bir şey kalmadı ve aceleyle düzeltmeye koyuldum ve uzun bir süremi onu düzeltmek için uğraştım ve sonunda hallettim.-bu sürede daha faydalı şeyler yapabilirdim- Yeni haberler eklemeyi kardeşime öğretmeyi denedim ve başardım.-ilgisini çekti- ve site olayında yükümü biraz daha hafiflettim.
  Günümün devamını biraz tatil havasında geçirmek için Antalya'nın güzelliklerini keşfetmek için dışarıya çıktım.Muhteşem bir yürüyüşten sonra biraz yorulduğumu hissettim.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!